blank20x20

Chillout Beach

 

chillout mapa smallVYSOČINA FEST přináší návštěvníkům přesně to, co může největší multižánrový kulturní festival na Vysočině nabídnout. Skvělou muziku na impozantním pódiu jihlavského amfiteátru doplňuje již od prvního ročníku také CHILLOUT ZÓNA.

Oáza inspirovaná atmosférou kalifornských pláží v srdci festivalu, která slouží k letnímu osvěžení mezi náročnými výkony před pódiem či u baru.

Pláž, písek, bazén, DJ´s, sportovní aktivity, soutěže, exhibice, móda, street art, tanec, relax…

A nezapomeň si vzít plavky! Jako na každé správné pláži nebude chybět možnost koupání :)

 

VF chillout 2015 – line up:

Čtvrtek 9. 7. 

chillout ctvrtek

 

Pátek 10. 7. 

chillout patek

 

Sobota 11. 7. 

chillout sobota

Graffiti JamGraffiti jam:
Čtvrtek 14.00 – 21.00
Graffiti exhibice od moravskočeské dvojice, která působí na scéně už 20let. Graffiti se letos ponese, tak jako celý chillout, v plážovém stylu.
Graffiti je styl umění, který je zároveň i životním stylem. Vzniklo v Americe kolem 80let. Povídá se, že graffiti založil kreativní pošťák, který se při roznášení novin a dopisů podepisoval na různých místech. Toho si začali všímat lidé a tento umělecký styl byl na světě.
Předvede: hero a fobie

Skateboard TestSkateboarding:
Čtvrtek 18.00 – 21.00
Skateboarding není jen jízda na okolečkovaném prkénku, ale je to životní styl několika milionů lidí na celém světě. Skateboarding spojuje mnoha způsoby lidi, nehledě na věk a jakékoliv vyznání. Kdo skejtuje ten se věčně směje, tak se nezapomeňte přijít podívat na skate exhibici a nechat se unést do světa zábavy a přátelství. Samozřejmostí je, že Vás necháme povozit a nebude chybět ani longboardový workshop.
Předvede: Snowbitch skaters

Bike ExhibitionBike exhibition:
Pátek 18.00 – 21.00
MTB Freestyle nebo také skoky na horských kolech, při kterých se ti zatají dech, už tento pátek na Vysočina Festu. Kotrmelce ve vzduchu, nohy pryč, ruce nahoru a všelijaký triky předvede partička bikerů z Třebíče a Velkého Meziříčí. V pátek v podvečer bude v chilloutu MTB freestyle exhibice, na který nesmíš chybět.
Předvede: Trebeach crew aspol.

StreetballStreetball tournament:
Sobota 17.30 – 20.00
Přijď si jen tak zaházet na koš nebo si s námi zahrát streetball. Můžeš taky potrénovat na sobotní turnaj, který odstartuje parádní exhibice. Bude se hrát klasicky 3 na 3. Na ulici potřebuješ k basketu jen jeden koš, míč, šikovný ruce a rychlý nohy.
Přijď si zahrát a navštiv nás v chilloutu uprostřed festivalu!
Předvede: Velmez nation

StreetdanceStreetdance:
Sobota 15.00 – 16.00
Street dance, nazývaný také pouliční tanec je zastřešující pojem, který se používá pro popis tanečních stylů, které se vyvinuly mimo tanečního studia, přímo v ulicích, školních dvorech a tanečních klubech. Začal se objevovat ve Spojených státech v roce 1970.
Něco o Street Busters: Taneční klub Street Busters funguje od 1. září 2008 a je plně zaměřen na street dance. V současnosti má klub přes 200 členů od čtyřletých dětí až po dospělé tanečníky, kteří jsou rozděleni do pěti věkových kategorií a dále jsou děleni také podle výkonnosti.
Předvede: Street Busters

Fashion ShowFashion show:
Sobota 21.30
Móda je nádech a výdech. Paprsek světla mezi stromy. Oblázek zalitý v šedi betonu. Mládí, dravost, budoucnost. Přehlídka mladých tvůrců z regionu.
Předvede: sBolek mladých návrhářů